ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Nedir ?

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Nedir ?


ISO 9001 tüm dünyada kabul görmüş kuralları içeren kurumunuzu nasıl yönetilmesi gerektiğini, işlerinizi en düzenli biçimde nasıl yapabileceğinizi anlatan standart kurallardan oluşur.
Kurumumuz bu standardın şartlarını sağlayarak ISO 9001:2008 Kalite Belgesi almaya hak kazanmıştır. Bu belge ile kuruşumuzun ürün ve hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş kurallara uygun olarak üretildiğini gösterir.
Firmamız gibi birçok kuruluş inanılmaz bir hızla bu belgenin gereksinimlerini kabul ederek uygulamaya geçmektedir. Kalite Yönetim Sistemi kuruluşun faaliyetlerini yansıtır. ISO 9001 etkin bir kalite yönetim sisteminin şartlarını ortaya koyar. Kurumumuzu en iyi yönetmenin kurallarını standarda bağlamak amacıyla gecikmeden hayata geçirmiş bulunmaktayız.
Bu standardı uygulamamızın amacı, hata ve kusurlarımızı azaltmak hatta önlemektir. Kaliteli ürün üretiminin yanında en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmak için tüm faaliyetlerin yapılmasını sağlayarak bir kontrol mekanizması oluşturmaktır.


2012-01-12 23:02:24 Tüm Haber Arşivi (5)
 
 
 
 
ÜRÜN SATIŞ Fomex temizlik ürünlerini online satın alabilirsiniz »
 
 
İŞ ORTAKLIĞI Fomex temizlik ürünleri için İş Ortaklığı şartları »
 
 
 
E-Bülten’e kayıt ol yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar ol...
Katıl
 
 
Tüm hakları saklıdır © 2011 www.fomex.com.tr Görüş ve düşüncelerinizi bize ulaştırabilirsiniz.  info@fomex.com.tr / info@dogukankimya.com İrtibat Numaras: +90 212 422 42 77
Bilgi paylaştıkça çoğalır    
Sitemiz en iyi İnternet Explorer 7+ ve Firefox 3+ ile görüntülenir.
 
Fomex Bir   Markasıdır.